ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



АМЕРИКАНСЬКІ ІНВЕСТИЦІЇ В ІЛЛІЧІВСЬКИЙ ТЕРМІНАЛ
28.02.2015 / Газета: Чорноморські новини / № 14(21586) / Тираж: 8525

Новим акціонером приватного підприємства «Контейнерний термінал Іллічівськ» (КТІ) став американський фонд прямих інвестицій Siguler Guff & Company, в управлінні якого перебувають активи вартістю понад 10 мільярдів доларів США на трьох континентах. Частка опосередкованої участі нового інвестора в КТІ становить 50%.

Керівництво нью-йоркської компанії має намір використовувати свій глобальний досвід для розвитку виробничого потенціалу КТІ і збільшення контейнерних потужностей Іллічівського морського порту.

«Участь у КТІ такого глобального партнера, як Siguler Guff & Company, сприятиме виходу нашої компанії на новий рівень, — прокоментував ситуацію генеральний директор КТІ Андрій Павлютін. — Незважаючи на складну економічну ситуацію у країні, ми плануємо й надалі розвиватися і рости. КТІ вже інвестувала в розвиток інфраструктури Іллічівського порту 56 мільйонів доларів і буде продовжувати нарощувати пропускну спроможність терміналу. Участь у КТІ нового партнера позитивно вплине на реалізацію наших планів».

Представники Siguler Guff & Company також бачать велику перспективу своєї участі. Економіка України буде відроджуватися. Відбулося суттєве політичне перезавантаження і проводяться важливі реформи. Багаті ресурси і високоосвіченне 45-мільйонне населення країни — це нові можливості. На думку американського фонду, реалізація угоди про Асоціацію між Україною та ЄС неминуче підвищить залученість України у світову торгівлю. КТІ, як один з лідерів ринку, буде рости разом з економічним відродженням країни. Інвестор впевнений, що його рішення прийти в Іллічівськ надішле позитивний сигнал глобальній інвестиційній громадськості і сприятиме зростанню залучення іноземного капіталу в Україну.

Компанія КТІ була створена в 2005 році з метою розширення інфраструктури Іллічівського морського порту та збільшення вантажообігу. Діючи на підставі договору про спільну діяльність, укладеним КТІ в 2005-у з державним підприємством «Іллічівський морський торговельний порт» (ІМТП), компанія провела масштабну реконструкцію контейнерного терміналу. Загальний розмір інвестицій КТІ склав 56 мільйонів доларів США. 27 січня цього року договір між КТІ і ІМТП був розірваний господарським судом Одеської області за позовом ІМТП. Стверджуючи, що розірвання договору суперечить, зокрема, закону «Про морські порти України», КТІ подав апеляцію.

Крім Siguler Guff & Company, власниками КТІ сьогодні є німецька експедиторська компанія SRR Deutschland із 25% часткою в компанії і генеральний директор КТІ, громадянин України Андрій Павлютін, якому належить 25%.

Автор: -

Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

В Одеській національній науковій бібліотеці стартує ювілейний конкурс читацьких відгуків «Книголюб-2026»
28 квітня 2026 року о 15.00 у відділі рідкісних видань та рукописів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться урочисте відкриття XV ювілейного Всеукраїнського конкурсу читацьких відгуків «Книголюб-2026».

Останні моніторинги:
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013