![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
РФ – агресор, «Д/ЛНРівці» – терористи
04.04.2015 / Газета: Чорноморські новини / № 25(21597) / Тираж: 8525
Переважна більшість українців вважає, що Росія є державою-агресором, а «ДНР» та «ЛНР» — терористичними організаціями. Як свідчать дані соціологічного дослідження, проведеного Центром Разумкова з 6 по 12 березня, агресором Росію вважають 71,8% опитаних, непричетною до конфлікту — лише 8,4%, вагалися з відповіддю — 19,8%. 66,1% респондентів вважають «ДНР» і «ЛНР» терористичними організаціями, які не мають права представляти населення відповідних територій, а 19,6% — що «ДНР» і «ЛНР» є представниками населення відповідних територій. Вагалися з відповіддю 14,2% громадян. Загарбницькою війною Росії проти України ситуацію вважають 56,1% опитаних, громадянським конфліктом між проукраїнськи і проросійськи налаштованими жителями України — 15,6%. Ще 18,6% респондентів переконані, що це боротьба між Росією і США за сфери впливу, яка ведеться на території України, вагалися з відповіддю — 9,7%. Як показують результати дослідження, 41 відсоток українців кажуть, що не мають безпосереднього відношення до подій на Донбасі. Тим часом 25,7% респондентів повідомили, що роблять пожертви на підтримку української армії, 18,7% — беруть участь у бойових діях у складі ЗСУ, Нацгвардії чи добровольчих батальйонів, 15,2 — проживають у зоні бойових дій, 13,4% — задіяні у волонтерських рухах на підтримку нашого війська, 12,1% — роблять пожертви на підтримку біженців, 11,7% — виїхали із зони АТО, 6,8% — задіяні у волонтерських рухах з підтримки біженців, 1,9% — задіяні у волонтерських рухах з підтримки людей, що проживають на теренах «ДНР» та «ЛНР», 1,5% — беруть участь у бойових діях на боці самопроголошених «республік». У рамках дослідження було опитано 2009 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької і Луганської областей. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95. Автор: -
|
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() 28 квітня 2026 року о 15.00 у відділі рідкісних видань та рукописів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться урочисте відкриття XV ювілейного Всеукраїнського конкурсу читацьких відгуків «Книголюб-2026».
Останні моніторинги:
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015 |