ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Суд обязал обнародовать экспертизу по 2 мая
22.05.2015 / Газета: Вести / № 86(486) / Тираж: 350000

Одесский окружной административный суд обязал экспертов обнародовать заключения о причинах смерти пострадавших в ходе массовых беспорядков в Одессе.

Соответственный иск в суд подали активисты «Группы 2 мая».

Истцы подавали две апелляционные жалобы. И в результате было установлено, что в случае, когда доступ к материалам дела требуют журналисты, которые не являются участниками уголовного производства, спор должен рассматривать именно административный суд.

В итоге дело вернулось в первую инстанцию, и 20 мая его рассмотрел председатель административного суда Олег Глуханчук. Вынесению решения предшествовала напряженная юридическая дискуссия с участием юриста бюро СМЭ и сотрудника прокуратуры.

Как сообщают участники «Группы 2 мая» на странице организации в сети, скорее всего, решение суда будет обжаловано. Однако истцы не сомневаются, что в конечном счете оно останется в силе.

Автор: -

Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні моніторинги:
00:00 18.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 18.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 18.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 18.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 18.06.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.021