![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«СВІДКІВ НЕ ЗАЛИШАТИ...»
17.09.2015 / Газета: Чорноморські новини / № 74(21646) / Тираж: 8525
Співробітники Служби безпеки України затримали в Одеській області членів диверсійної групи, яка планувала низку гучних терористичних актів та замовних вбивств. Першим її завданням була фізична ліквідація громадського активіста, одного з лідерів одеського Євромайдану Сергія Гуцалюка. За словами самого Сергія, затримання відбулося 9 вересня. За завданням кураторів із ГРУ Генштабу Росії члени групи планували, зокрема, здійснити вибухи в місцях дислокації правоохоронців, на військових об’єктах, в офісах волонтерських та громадських проукраїнських організацій. Групу сформував колишній співробітник російської спецслужби, який перебуває на тимчасово окупованій території АР Крим. Співробітники спецслужби задокументували факти розробки членами групи та погодження з представником російської спецслужби детального плану вбивства активіста Євромайдану Сергія Гуцалюка дорогою додому у передмісті Одеси. Замовне вбивство планувалося здійснити у найближчі дні. Причому, якби на момент скоєння вбивства поруч були, скажімо, члени родини, то і їх зловмисники не пощадили б — мали вказівку свідків не залишати. Засоби для втілення кровавого задуму — «коктейлі Молотова» та металеві прути. За даними СБУ, безпосередніми виконавцями злочину мали виступити члени одного з районних осередків Одеської обласної організації Комуністичної партії України. Напередодні скоєння злочину правоохоронці затримали всіх шістьох виконавців. У зловмисників вилучили документальні матеріали, які підтверджують факт планування ними акції з фізичного усунення активіста під безпосереднім керівництвом іноземця. Затримані дають свідчення щодо особистої участі та розподілу ролей у реалізації злочинного задуму. Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 14 (готування до злочину) та ч. 1 ст. 258 (терористичний акт) Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії з встановлення та притягнення до відповідальності інших можливих спільників диверсійно-терористичної групи, повідомляє прес-центр СБУ. Автор: -
|
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.
Останні моніторинги:
00:00 18.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 18.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 18.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 18.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 18.06.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014 |