![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
В гості до моряків прийшли письменники
29.10.2015 / Газета: Вечірня Одеса / № 120-121(10234-10235) / Тираж: 10407
Група митців Національної спілки письменників України завітала в гості до моряків Військово-Морських сил Збройних Сил України. Послухати вірші, уривки з творів у власному виконанні Івана Драча, Василя Василашка, Олександра Гордона, Олександра Косенка і Олексія Микитенка, вести діалоги з майстрами художнього слова у неформальній обстановці мали змогу вихованці і курсанти, командний склад і викладачі Військово-Морського ліцею і факультету ВМС Одеської національної морської академії. Щирість і відвертість відомих літераторів спонукала майбутніх флотських офіцерів до інтерактивного спілкування, численних запитань до гостей. — Я приїхав побачитись з морем, а найкраще, що сьогодні я маю, можливість зустрітися із захисниками України, — зазначив в інтерв’ю військовим журналістам поет, драматург, державний і громадський діяч, Герой України Іван Драч. — Зустрічі з молоддю дають мені силу, наснагу і відчуття всього того, що ми вважаємо майбутнім України, тієї України, якою вона буде, — додав він. Письменник за штурвалом «Гетьмана Сагайдачного»Письменник за штурвалом «Гетьмана Сагайдачного» На думку видатного українського письменника, сьогодні слово митця повинно поєднувати душу сучасної молодої людини, яка зі зброєю в руках відстоює незалежність і територіальну цілісність нашої країни, з усім тим, що відбувається у суспільстві. — І мені завжди дуже болить, коли ми на цій, «великій Україні», не відповідаємо тим героїчним зусиллям, які роблять молоді люди, віддаючи навіть своє життя, — зазначив Іван Драч. Письменники під час зустрічей щедро ділилися своїми книгами, охоче відгукувалися на прохання підписати автограф і сфотографуватися. Іван Драч також відвідав флагманський корабель українських ВМС фрегат «Гетьман Сагайдачний». Поет ознайомився з кораблем, провів зустріч з командуванням, залишив запис у книзі почесних гостей. Автор: Прес-центр командування Військово-Морських сил ЗС України
|
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні моніторинги:
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.017 |