ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«Під прапором волі»
30.01.2016 / Газета: Чорноморські новини / № 10(21687) / Тираж: 8525

В Одеській національній науковій бібліотеці до Дня Соборності України пройшов Тиждень наукової літератури. А центральною подією заходу став День науковця на тему «Соборність України: під прапором волі!»

Про правові аспекти соборності України розповіла Наталія Моцна, головний спеціаліст Одеського міського управління юстиції, підкресливши важливість проголошення Акта злуки Української Народної Респуб-ліки і Західно-Української Народної Республіки для ствердження українського державотворення. Традиційно у заході взяли участь науковці нашого міста: Анатолій Мисечко, доцент кафедри історії України ОНУ ім. І.І. Мечникова, Вікторія Нікітчук, студентка історичного факультету цього ж університету, Сергій Чепурний, викладач історії, директор ЗОШ №105. У своїх виступах особливу увагу вони приділили питанням становлення України як держави, розкриття аспекту соборності як символу боротьби за волю та порозуміння між людьми, а також участі одеситів (Іван Луценко, Іван Липа, Сергій Шелухин та інші) у загальнонаціональній боротьбі за єдину Україну.

Учасники заходу — студенти ОНУ ім. І.І. Мечникова та морехідного училища ім. О.І. Маринеска Національного університету «Одеська морська академія», користувачі та співробітники ОННБ — мали нагоду переглянути документальну кінострічку «Акт злуки УНР і ЗУНР 22 січня 1919 року» (режисер — Т.Б. Каляндрук) та ознайомитися з книжково-ілюстративною виставкою «Соборність як чинник українського державотворення», яку провела Валентина Колесникова, провідний бібліотекар відділу зв’язків з громадськістю і реклами ОННБ.

Автор: Ельвіра Крінічна

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

В Одесі відкривається фотовиставка «Місто світла і тіні»
15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».

Останні моніторинги:
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.017