ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Хтo наступний?
12.05.2016 / Газета: Чорноморські новини / № 41-42(21718-21719) / Тираж: 8525

Антиукраїнська мафія вичистила ще одного проукраїнського міністра з уряду — Сергія Квіта.

Сергій Квіт — міністр від Майдану, борець за українську — европейську! — освіту з політруком Януковича — Табачником. Виходить, протабачницькі настрої антиукраїнській мафії не чужі.

Квіта звільнено аж із двох посад: з крісла міністра освіти і з крісла ректора Києво-Могилянської академії. Сергій Квіт був до призначення міністром освіти ректором КМА, і згідно з законом про працю має повернутися на місце попередньої праці.

Але антиукраїнську мафію і ця законна посада Сергія Квіта не влаштовує. Дуже вже далекі між собою погляди антиукраїнської мафії та промайданівські погляди невгодного їй міністра.

Мафія мала, як свідчать чесні журналісти, досить голосів на призначення прем’єр-міністром Наталки Яресько. Але постать українки, рекомендована західними партнерами України, не відповідала «понятіям» антиукраїнської мафії.

Щоб українка була прем’єром? Та це чиста тобі контрреволюція!

Бо Революцію Гідности перероблено на революцію мафії.

Революцію мафії, от що ми маємо в Україні, дорогі земляки!

Для уласкавлення українців мафія здобулася на відкриття пам’ятника Іванові Мазепі в Полтаві. Цей пам’ят-ник треба було поставити у Києві, але це був би занадто проукраїнський крок для мафії. І замість столиці Мазепу завезли на периферію.

У підкилимній боротьбі з українцями мафія має успіхи.

Звільнили з поста голови СБУ українця і промайданівця Наливайченка.

Звільнили Сергія Квіта.

Не допустили Наталку Яресько до прем’єрського крісла.

Хто наступний?

На кого гострить зуби мафія?

Та на кого ж, як не на президента Інституту національної пам’яті Володимира В’ятровича?

Дуже вже він не до масти мафії.

Мафія думає. І щось таки надумає.

«А ми дивилися й мовчали,

І мовчки чухали чуби...»

(Т. Шевченко).

Автор: Святослав КАРАВАНСЬКИЙ

Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні моніторинги:
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014