ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Дорогу на Муравлёвку начали капитально ремонтировать
21.05.2016 / Газета: Кур'єр тиждня (Ізмаїл) / № 56(1192) / Тираж: 10800

Неделю назад ООО «Евродор» (руководитель компании Артак Аветисян) приступило к ремонту дороги от поворота на Килию до Муравлевки (дорога О 161108) общей протяженностью 22 км. Тендерная стоимость данного проекта — 90 млн грн, из них из госбюджета выделено 63 млн грн.

Как рассказал производитель работ Айзак Меликян, основа дороги выполняется методом смешивания грунта: сначала выравнивается дорожное покрытие щебнем, затем посыпается цементом. Специальная техника — рециклер — срезает покрытие на глубине 25 см и перемалывает его, смешивая с водой, потом укладывает на дорогу. Этот слой слегка утрамбовывается 10-тонным катком. И уже потом в работу вступает грейдер, который выравнивает покрытие. Уплотняется слой окончательно 29-тонным катком. В таком состоянии дорога готова к укладке асфальта.

Потом ее очистят от пыли, пропитают битумной эмульсией и поверху уложат асфальт.

По словам Артака Аветисяна, работы планируется выполнить до конца лета.

Автор: Снежана Стрепетова

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні моніторинги:
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.025