ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Майже без розбіжностей
16.07.2016 / Газета: Одесские известия / № 55(4878) / Тираж: 18937

На черговій, шостій сесії Березівської районної ради депутати розглянули понад десяток питань.

Переважну більшість рішень було ухвалено без дебатів і розбіжностей, що підкреслив голова райради Віталій Мосійчук. Цьому передувала плідна праця під час засідань постійних комісій. Проте під час розгляду першого питання – щодо внесення змін до районного бюджету – стало зрозуміло, що між депутатами та керівництвом райдержадміністрації є протистояння. Що ж стало каменем спотикання? Судячи з обговорення, – різні погляди на розвиток району.

Спочатку присутні заслухали начальника фін­управління РДА Олену Болотенко, яка озвучила, що субвенції, прибуток та залишкові кошти планується спрямувати на видатки в галузях освіти, охорони здоров’я, виплату пільг тощо. Голова райради повідомив депутатам приємну новину: щойно з обласного бюджету виділено субвенцію на розвиток району – 7,4 мільйона гривень. Слід зазначити, що загальна сума з початку року складає понад 11 мільйонів гривень, а це, на думку місцевих жителів, добрий показник роботи депутатів, які сьогодні представляють інтереси березівчан в обласній раді.

Своєю чергою, депутат облради Князь Хачатрян розповів присутнім про свою роботу, про те, що вдалося втілити в життя за півроку. Підсумовуючи свій виступ, він запропонував заслухати звіт голови райдержадміністрації щодо його роботи за період перебування на посаді.

Депутат Олександр Кривенко говорив про незаконний обробіток сільгоспземель і про втрати, яких зазнає бюджет через порушення законодавства. В цьому контексті депутати висловили бажання почути про результати роботи комісії з інвентаризації земель, яку очолював голова райдержадміністрацїі.

Голова РДА Геннадій Заболотний підкреслив, що працюватиме у правовому полі та готовий надати інформацію про свою роботу.

Щодо всіх розглянутих питань ухвалено рішення. Нині мова йде про позачергову сесію райради.

Автор: Наталія Самойленко

Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні моніторинги:
00:00 07.05.2026 / Вечірня Одеса
00:00 07.05.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.017