ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



ПИТНА ВОДА ДЛЯ СТЕПОВИКІВ
18.08.2016 / Газета: Чорноморські новини / № 70(21748) / Тираж: 8525

У рамках регіональної програми «Питна вода Одеської області на 2010—2013 роки і на період до 2020 року» з обласного бюджету були виділені кошти на заміну водопровідних веж для низки населених пунктів Арцизького району.

Ремонтні роботи вже завершені у селах Задунаївка, Делень та Холмське. Там замінені поіржавілі конструкції, впорядковані старі постаменти, на яких кріпляться вежі. Виконані роботи дозволять підвищити рівень води в резервуарах та збільшити тиск у водопровідних системах. Для кожного села на ці цілі було виділено 250 тисяч гривень.

«Ця регіональна програма спрямована на забезпечення мешканців усієї області якісною питною водою і стабільним водопостачанням. І сьогодні досягнуто чергового результату. Подача достатньої кількості якісної питної води населенню дає змогу не тільки підвищити загальний рівень благоустрою, а й має санітарно-гігієнічне значення», — зазначив з цього приводу голова обласної ради Анатолій Урбанський.

Автор: -

Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні моніторинги:
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.019