ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Кличе флот!
03.09.2016 / Газета: Одесские известия / № 69(4892) / Тираж: 18937

В Миколаєві відкрито вербувальний центр Військово-морських сил Збройних сил України, основною метою якого є підвищення темпів комплектування екіпажів кораблів і військових частин національного флоту військовослужбовцями військової служби за контрактом.

– Це вже другий такий центр, – зазначив заступник командувача Військово-морських сил ЗС України по роботі з особовим складом – начальник відділу, капітан 1-го рангу Андрій Урсол. – Це новий підхід до комплектування професійного національного флоту, адже ми надаємо кандидату вже під час перших співбесід максимально об’єктивну інформацію про те, де він буде служити і які умови його очікують.

Вербувальний центр, який функціонуватиме в Миколаївському та Очаківському гарнізонах, буде використовувати основні елементи професійно-психологічного добору, тісно взаємодіяти з військовими частинами українських ВМС.

Командування ВМС ЗС України запрошує всіх, хто хоче пов’язати своє життя з вітчизняним військовим флотом, до вербувальних центрів Військово-морських сил, які розташовані за адресами: м. Одеса, вул. Маріїнська, 4 (ріг вул. Пироговської), тел. (097) 041-17-55; м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 14, тел. (068) 148-98-50, (093) 330-48-68.

За повідомленням прес-центру Командування Військово-морських сил Збройних сил України

Автор: -

Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні моніторинги:
00:00 07.05.2026 / Вечірня Одеса
00:00 07.05.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.017