ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Новая спортплощадка у моря
06.09.2016 / Газета: Сегодня / № 166(5291) / Тираж: 76109

На Трассе здоровья заканчивают строительство многофункционального спортивного комплекса в районе пляжа санатория им. Чкалова. Работы обещают завершить к 10 сентября. Как рассказали в пресс-службе мэрии, строители обустраивают детскую и спортплощадку, где смогут заниматься дети в возрасте от 5 до 15 лет.

Параллельно создают площадки для занятий воркаутом и площадки для людей с ограниченными возможностями. Вчера закончили оборудовать баскетбольную площадки и сейчас облагораживают место для игры в пляжный волейбол. Кроме того, для отдыхающих установят смотровую площадку с видом на море. В муниципалитете обещают, что места отдыха и активности будут освещаться, потому позаниматься на спортплощадке или погонять мяч здесь можно будет даже вечером.

Автор: Александра Чабаненко

Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні моніторинги:
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.021