ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Зацвів сад моїх мрій…
06.09.2016 / Газета: Одесские известия / № 70(4893) / Тираж: 18937

У черговій поетичній збірці «Сила кохання» 71-річний самобутній автор і художник із Троїцького Микола Скалозуб продовжив теми, ідеї та мотиви, розпочаті ним у попередніх книгах «Назустріч сонцю» та «Оазис кохання».

Нова книга вмістила 194 поезії, написані останніми роками, сповнені філософської думки та інтимних переживань. Частину творчого доробку М. Скалозуба складають патріотичні вірші, що в розділі «Листи атовців з передової». Твори невгамовного троїчанина – це пошук і розуміння поняття щастя, людського буття, навколишнього світу.

Презентацію свого поетичного дітища автор приурочив до 25-річного ювілею нашої держави, а проходила вона просто неба в Любашівці. Поет декламував вірші про щире кохання, любов до Вітчизни, чимало їх присвячено воєнним діям на сході країни.

На адресу автора звучали слова вітань від прихильників його творчості. Після презентації «Сили кохання» та виступів усі бажаючі отримали автографи від автора, а також переглянули його мистецьку виставку.

Додам, що Микола Скалозуб народився у Буджаку. Ставши дипломованим художником, трудився на Закарпатті. Звідти творча стежина привела його на рідну Одещину.

Автор: -

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

В Одесі відкривається фотовиставка «Місто світла і тіні»
15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».

Останні моніторинги:
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.018