![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Дельфины подлечили бойцов
21.09.2016 / Газета: Сегодня / № 177(5302) / Тираж: 76109
Участники боевых действий на востоке страны прошли курс дельфинотерапии в Одесском океанариуме. Как рассказали в пресс-службе Минобороны Украины, для обеих сторон процесса такие занятия стали новым опытом, ведь раньше тренеры дельфинов работали в основном с детьми, а с военными в бассейн окунулись впервые. Мероприятие инициировали в научно-исследовательском центре ВСУ «Государственный океанариум». По словам полковника Андрея Дончака, психологическая и психофизиологическая реабилитация — перспективные направления в науке. Также он отмечает, что подобные мероприятия способствуют восстановлению психики и социального статуса людей с инвалидностью и людей, которые победили тяжелые болезни. Автор: Александра Чабаненко
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».
Останні моніторинги:
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.012 |