ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Під Покровом Богородиці
18.10.2016 / Газета: Одесские известия / № 82(4905) / Тираж: 18937

Делегація Кодимського району на чолі з головою райдержадміністрації Вадимом Козачком була однією з двадцятьох, що представляли різні області України на національному фестивалі «Покрова Героїв».

Фестиваль відбувся в с. Кам’яне Савранського району в День захисника України, День Українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці. Він проходив у рамках всеукраїнської акції «Покрова Героїв» за сприяння Мінмолодьспорту, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, громадських організацій.

У рамках програми відбулося відкриття першої черги скверу «Майдан Героїв». Хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих за соборність і єдність України.

У районному Будинку культури відбувся семінар, де обговорювалися питання патріотичного виховання, були окреслені плани роботи. Гостей ознайомили з роботою Савранського молодіжного центру з питань молодіжних і патріотичних проектів.

Участь у фестивалі взяли одеські художники – з тематичною виставкою «Мамай мандрує». Кодимчани оглянули роботи давнього знайомого Віктора Гоманюка, який цього літа разом зі студентами Одеського художнього училища ім. Греко­ва розписав стіни Івашківського будинку культури. Були представлені також твори Миколи Дундяка, Олексія Триколенка, Лириси Дем’янишиної, Миколи Пустовіта, Івана Ораса, Христини Перун. Виставка вперше була показана торік на Покрову в Одесі. Незабаром організатори планують відвідати Кодиму та Южне.

Учасники фестивалю побачили колоритні виступи народних колективів України, зокрема й Одеської області. Шквал оплесків і диплом Міністерства молоді та спорту України отримав народний фольклорно-автентичний колектив «Витоки» з Кодимського району. Спеціальними гостями фестивалю стали артисти гурту «Made in Ukraine».

Цікаво пройшли ігри, змагання та ярмарок. Всіх гостей частували козацьким кулішем, юшкою і гарячим чаєм.

– Савранський район – з великою українською душею. Тут дуже багато робиться для патріотичного виховання молоді, – відзначив, зокрема, присутній на святі представник Мінмолодьспорту Микола Ляхович.

Автор: Любов Дмитрієва

Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні моніторинги:
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.016