![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Греемся сейчас, платим в рассрочку
27.10.2016 / Газета: Вечірня Одеса / № 121-122(10382-10383) / Тираж: 10407
Как мы сообщали в прошлом номере, семьям, которые не получают субсидию, предоставлена возможность оплачивать счета за теплоснабжение равными частями в течение года. То есть у потребителей будет возможность в отопительный период платить только 50 процентов стоимости потребленных услуг, остальные 50 процентов доплатить в летний период. Для этого семье нужно обратиться с письменным заявлением к исполнителю услуги по централизованному отоплению о предоставлении рассрочки в оплате услуги по теплоснабжению. Начиная с даты подачи заявления ежемесячно в течение отопительного периода теплоснабжающее предприятие будет выставлять счет в размере 50 процентов от начисленной платы. Остальную сумму предприятие будет выставлять потребителю в течение межотопительного периода ежемесячно равными частями, начиная с мая по сентябрь включительно. Таким образом, в платежном документе будут предусмотрены графа для оплаты 50 процентов от начисленной платы за централизованное отопление в течение отопительного периода и графа для оплаты услуги в межотопительный период. Автор: -
|
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні моніторинги:
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.019 |