ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Льодова арена майбутніх чемпіонів
10.11.2016 / Газета: Чорноморські новини / № 97(21775) / Тираж: 8525

У неділю в Одеському палаці спорту грандіозним льодовим шоу, приуроченим до 40-річчя школи дитячого фігурного катання «Крижинка», урочисто відкрилася льодова арена.

Вона відповідає всім світовим стандартам, а відтак наше місто отримало не тільки прекрасну спортивну базу для тренувань фігуристів та хокеїстів, а й можливість проводити змагання міжнародного рівня. На початку грудня на майданчику планується проведення перших змагань з фігурного катання серед дітей молодшого та середнього віку, а в перспективі, у 2017 році, арена повинна стати місцем проведення чемпіонату України з цього красивого виду спорту.

Інвестором, який вклав чималі кошти у відновлення льодової арени, став одеський підприємець Герман Коган. Як він чесно зізнався на прес-конференції перед урочистим відкриттям, на такий чудовий вчинок надихнули його внучка, яка займається фігурним катанням, та внук — юний хокеїст. «Я хочу, щоб вони стали олімпійськими чемпіонами в своїх улюблених видах спорту, і я хочу дати їм і всім дітям Одеси таку можливість», — сказав він.

На відкритті був присутній Валентин Ніколаєв, перший тренер однієї з найіменитіших спортсменок, яка починала свій шлях на льодовій арені Одеського палацу спорту, — Оксани Баюл. А особливим подарунком для всіх трьох тисяч глядачів, що заповнили Палац спорту, став виступ не менш відомих фігуристів Віктора Петренка, В’ячеслава Загороднюка, Руслана Гончарова і майбутніх зірок фігурного катання, що займаються у «Крижинці». Разом з іншими фігуристами вони вручили кошик квітів Валентину Ніколаєву.

Автор: Олег ВЛАДИМИРСЬКИЙ

Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні моніторинги:
00:00 07.05.2026 / Вечірня Одеса
00:00 07.05.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.024