ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«Кіно» з продовженням
22.12.2016 / Газета: Чорноморські новини / № 110-111(21788-21789) / Тираж: 8525

Скандал з конкурсним відбором претендентів на посаду директора Національного природного парку «Тузловські лимани» (див. статтю «Міністерство кривих дзеркал» у «ЧН» за 15 грудня) не міг не мати продовження — надто вже комічною була та картина, яку в онлайн-режимі переглянули сотні тисяч людей.

Переможцем конкурсу комісія назвала людину, яка не відповіла фахово, по суті, на жодне із запитань!? Звісна річ, реакція отих сотень тисяч, що переглянули відеосюжет, була однозначною: чистісінької води фарс. Якщо з героями стрічки зрозуміло: ось вони, на моніторі, — кандидати і члени комісії, то сценарист, режисер, художник та інші творці того «кіно» — поза кадром.

Сюжет, звісно, міг розвиватися за давно звичним сценарієм: хтось із глядачів обурюється, хтось — регоче, хтось — не розуміє ні тих, ні інишх... Але живемо таки, що б хто не казав, уже за іншими правилами. Й реакція суспільства (у даному випадку — потенційних виборців) дала результат.

«Головний герой» конкурсу-«кіна» відмовився займати посаду.

На сайті Одеської обласної ради, яка фігурувала в скандалі як структура, що рекоменудвала кандидата, з'явилося спростування:

«5 жовтня 2016 року до міністра екології та природних ресурсів України надійшов лист за № 02,03-28/1941 за підписом першого заступника голови обласної ради О.В. Радковського, у якому йшлося про рекомендації призначення на посаду директора Національного природного парку «Тузловські лимани».

Олег Володимирович підписав цей документ за власною ініціативою, у якому висловив особисту суб'єктивну думку про те, що Чакір Віталій Анатолійович має необхідні знання та досвід і є оптимальною кандидатурою для заняття вакантної посади директора Національного природного парку.

Варто зазначити, що у день, коли було підписано листа, голова обласної ради Анатолій Урбансь-кий знаходився на робочому місці й виконував свої функціональні обов'язки, і цей документ до нього не надходив.

Даний рекомендаційний лист не є позицією обласної ради, а є особистою рекомендацією від першого заступника голови обласної ради О.В. Радковського».

Ото й виходять, як в багатосерійному кіно: далі буде.

Автор: -

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

В Одесі відкривається фотовиставка «Місто світла і тіні»
15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».

Останні моніторинги:
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.016