ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Вибори в присутності окупанта — неможливі
11.02.2017 / Газета: Чорноморські новини / № 14(21805) / Тираж: 8525

У четвер Президент Петро Порошенко, спілкуючись з представниками ЗМІ, наголосив, що проведення виборів на території України, окупованій іноземними військами, є неможливим і неприйнятним.

«Проведення виборів на окупованій території за присутності окупаційних іноземних військ є твердо та абсолютно неможливим», — сказав глава держави, відповідаючи на запитання щодо нещодавньої заяви Надзвичайного і Повноважного посла Німеччини в Україні Ернста Райхеля.

Петро Порошенко підкреслив, що не можна порівнювати окупацію сходу України російською армією і ситуацію в НДР: «Одна справа, коли іноземні війська присутні за згодою держави, що приймає. Можна провести паралелі з російською базою в Севастополі — ми багато разів проводили вибори, коли російські війська з дозволу України були присутні на базі в Севастополі. Й абсолютно неприйнятно, коли окупаційні війська спробують просунути проведення виборів під дулами автоматів».

Президент вкотре наголосив, що незаконний референдум у Криму, який проводився за присутності десятків тисяч військових РФ, не відповідає законодавству і є неприйнятним. «Так само неможливим ми вважаємо проведення виборів за присутності військ. Однією з умов є безпековий компонент, який є всередині «дорожньої карти» з урегулювання ситуації з російською агресією. І виведення російських військ є абсолютно необхідною умовою», — підкреслив Петро Порошенко.

Глава держави також засудив дії депутата Верховної Ради Олексія Гончаренка біля Посольства Німеччини в Україні. «Разом з тим є абсолютно неприйнятною подібна поведінка народного депутата. Це його приватна позиція. Вона була засуджена, наскільки мені відомо, фракцією і не відображає позицію політичної сили», — зазначив Петро Порошенко.

Автор: -

Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні моніторинги:
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.016