ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Что нам рассказал Бабель
21.02.2017 / Газета: Вечірня Одеса / № 20(10430) / Тираж: 10407

В выставочном зале Одесского историкокраеведческого музея (Ланжероновская, 24а) 22 февраля в 15.00 состоится открытие выставки детского рисунка «Мне это рассказал Исаак Эммануилович...».

Авторы представленных работ — ученики арт-студии Клавдии Боголюбовой. Студийцы проиллюстрировали «Одесские рассказы» Исаака Бабеля, которые педагог читала им вслух во время занятий. На вернисаже дети встретят посетителей в собственноручно изготовленных из папье-маше масках Бени Крика, Двойры, Цили и других бабелевских «одесских» персонажей.

Андрей Боголюбов, 14 лет. «Беня Крик и молодой человек»Андрей Боголюбов, 14 лет. «Беня Крик и молодой человек»

За 16 лет своего существования студия Клавдии Боголюбовой участвовала и не раз побеждала в городских, областных, всеукраинских и международных конкурсах детского рисунка. В Киеве на конкурсе «Новые имена Украины» на протяжении восьми лет ученики становились лауреатами и получали стипендии. На международном фестивале детского рисунка в Вашингтоне трижды ученики Боголюбовой были единственными представителями Украины и были награждены Конгрессом США. Студия устраивала успешные экспозиции, посвященные творчеству Гоголя, любимым детским сказкам.

Выставка будет работать до 22 марта.

Автор: Валентина Василенко

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні моніторинги:
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012