![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
В будь-яких ситуаціях
25.02.2017 / Газета: Одесские известия / № 13(4939) / Тираж: 18937
У спортивному комплексі Військової академії (м. Одеса) за участю збірних курсантських команд чотирьох факультетів відбулися змагання з рукопашного бою. Спортсмени змагалися у вісьмох вагових категоріях за олімпійською системою, з вибуванням після першої поразки. Перше місце посіла збірна команда факультету військової розвідки та спеціального призначення, друге – факультету високомобільних десантних військ, третє – факультету ракетно-артилерійського озброєння. Команда-переможець нагороджена кубком, а курсанти зі складу команд-призерів, які перемогли в особистій першості, – медалями, грамотами та цінними подарунками. Під час змагань був встановлений новий рекорд академії з швидкоплинності поєдинку. Другокурсник факультету ВДВ Валерій Лавриненко переміг суперника нокдауном на сьомій секунді бою. Варто зазначити, що за підсумками змагань чимало курсантів-призерів вперше виконали норматив кандидата в майстри спорту з рукопашного бою. А торік випускники академії брати Ігор та Олександр Рибаки стали майстрами спорту з бойового самбо та спортивного двоборства. Як зазначає начальник кафедри фізичної підготовки та спорту полковник Ігор Овчарук, за результатами змагань буде сформовано два склади команди навчального закладу, які братимуть участь у першості з рукопашного бою Збройних сил України та в чемпіонаті Європи. – Участь майбутніх офіцерів Збройних сил України в подібних спортивних заходах дозволить їм удосконалити свої практичні навички з рукопашного бою, які в разі потреби можна використовувати як на відкритій місцевості, так і в тісному просторі. А ще – діяти правильно й рішуче в будь-яких ситуаціях, – підкреслив офіцер. Автор: Сергій Кулиш
|
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні моніторинги:
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.031 |