![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Канада допоможе Україні підготуватися до аудиту IMO
19.07.2017 / Газета: Моряк Украины / № 28(1008) / Тираж: 10025
Міністерство інфраструктури України і проект міжнародної технічної допомоги EDGE, який фінансується урядом Канади, 12 липня підписали спільний план дій з підтримки реформ в секторі морської безпеки. Як повідомила прес-служба міністерства, після реалізації запланованих заходів українська морська галузь наблизиться до міжнародних стандартів, що сприятиме досягненню кращих результатів у проходженні країною аудиту Міжнародної морської організації (IMO) навесні 2018 року. «Цей аудит — хороший привід для того, щоб ми повністю змінили морську галузь: зробили її конкурентною, відкритою, ефективною. Ми вже оновили Адміністрацію морських портів України, але нам вкрай важливо, щоб інвестори, які заходять на український ринок, почувалися комфортно, прозоро, розуміли: їхні гроші приносять ефективність як для їхніх компаній, так і для індустрії загалом», — зазначив міністр інфраструктури Володимир Омелян, якого цитує прес-служба. За словами директора проекту EDGE Танії Сенфорд Аммар, вже залучено експерта Міністерства транспорту Канади, що спланував найважливіші кроки для підготовки до аудиту в наступному році. «Щоб втілити це в життя, ми також надаємо команду з шести українських фахівців, які будуть працювати в тандемі з Міністерством інфраструктури України», — сказала вона. Україна вперше пройде аудит IMO в лютому-березні 2018 року. Предметом аудиту буде перевірка виконання Україною міжнародних зобов'язань у секторі морської безпеки. План дій, зокрема, передбачає сприяння впровадженню в країні відповідних конвенцій, посилення державного управління в сфері морської безпеки. Автор: ua.interfax.com.ua
|
Пошук:
![]() Вікторія Марченко
Забезпечення закладів освіти укриттями в умовах повномасштабної війни — це питання не комфорту, а елементарної безпеки. Про системні проблеми з укриттями в школах Одеси, управлінську бездіяльність та ризики для дітей розповіла фахівчиня освітнього напрямку громадської організації «За Одесу!» Вікторія Марченко.
![]() 15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».
Останні моніторинги:
00:00 04.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 04.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 04.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 04.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 04.12.2025 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.015 |