ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



ПРЕПАРАТИ ДЛЯ НЕДУЖИХ ДІТОК
27.07.2017 / Газета: Чорноморські новини / № 69(21860) / Тираж: 8525

В Україну надійшли ліки для дітей, які хворіють на онкологію та нанізм (затримку росту).

На нанізм різного походження в нашій країні хворіють 1252 дитини. Лікування цього захворювання, як і онкології, є фінансово затратним, тому родини не можуть оплатити його самостійно.

На початку весни ПРООН було проведено тендер, переможцями якого стали два міжнародні постачальники. Миттєво розпочали виробництво гормону для України, що займає в середньому три місяці. Препарат виготовлено у Бельгії. Зараз він уже на складах МОЗу. Вартість закуплених ліків — 125 млн грн.

Препарат корейського виробництва, який використовуватиметься для дітей старше 10 років, доставлять в Україну найближчим часом.

Надійшли також життєво необхідні ліки для онкохворих дітей, вироблені в Європі та США, на загальну суму понад 4 млн грн.

Як запевняють фахівці, цього року міжнародною організацією були закуплені винятково якісні медикаменти, до яких у пацієнтських товариств нема зауважень. До кінця літа ліки будуть розподілені по областях і роздані пацієнтам.

Автор: -

Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Книжкове свято на Одещині: ОННБ запрошує на XXVI Всеукраїнську виставку-форум
5–7 червня 2026 року Одеська національна наукова бібліотека запрошує на головну книжкову подію регіону – XXVI Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині».

Останні моніторинги:
00:00 07.05.2026 / Вечірня Одеса
00:00 07.05.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014