ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Замах на Олега Радковського не став фатальним
07.10.2017 / Газета: Одесские известия / № 74(5000) / Тираж: 18937

Збройний напад на першого заступника голови Одеської обласної ради Олега Радковського, скоріш за все, не був політично вмотивованим. Таку думку у своїй заяві для преси висловив голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський. Він підкреслив, що Олег Радковський є виваженим, неконф­ліктним політиком, котрий ніколи не дозволяв собі різких висловлювань на будь-чию адресу. Натомість однією з основних версій було названо бізнесові мотиви. Загалом на цю тему розводитися голова облради не хотів, аби не зашкодити слідству. Анатолій Урбанський сказав, що вже бачився з потерпілим. В лікарню до Олега Радковського він приїхав одним із перших і на власні очі міг пересвідчитися, що той «власними ногами зайшов до рентгенкабінету і власними ногами вийшов», і взагалі, «тримався, як і належить справжньому мужчині». Три кулі, що влучили в Олега Радковського, не зачепили життєво важливих органів і не пошкодили кістки. Втім, на лікарняному ліжку він проведе не менше тижня. Голова облради подякував медикам, які швидко вжили всіх необхідних заходів, аби подати допомогу потерпілому, та правоохоронцям, які оперативно взялися за розслідування цього резонансного злочину.

Нагадаємо, напад на Олега Радков­ського був скоєний увечері 4 жовтня, біля ресторану «Бабель Фіш», що на Грецькій, 5. Зловмисник відкрив вогонь із малокаліберної зброї, завдавши Радковському трьох вогнепальних поранень. Зараз життя потерпілого – у безпеці. Втім, цей жахливий інцидент, як вважає голова Одеської облради Анатолій Урбанський, спонукає подбати про кращу охорону адміністративних споруд. Адже за наявного в них, зокрема у приміщенні облради, пропускного режиму «будь-хто може зайти і розправитися з ким завгодно». Першочергові заходи безпеки, як вважає очільник облради, мають полягати у встановленні систем відеоспостереження та посилення контролю на пропускних пунктах.

Автор: -

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

В Одесі відкривається фотовиставка «Місто світла і тіні»
15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».

Останні моніторинги:
00:00 04.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 04.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 04.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 04.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 04.12.2025 / Вечірня Одеса


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.016