![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
День Гідності і Свободи
21.11.2017 / Газета: Вечірня Одеса / № 129(10539) / Тираж: 10407
21 листопада для нас, українців, — особливий день. Ми відзначаємо День Гідності і Свободи, за який заплатили високу ціну. Три роки тому українці зробили свій вибір, обравши шлях євроінтеграції, здійснили величезний крок у напрямку побудови цивілізованого суспільства. Керуючись європейськими цінностями, ми перейшли до тих змін, на які так довго очікував кожен громадянин нашої держави. Ми шануємо пам’ять тих, хто не пожалів свого життя у боротьбі за суверенітет і гідне майбутнє України. Герої не вмирають. Вони живуть у серцях нащадків, слугуючи взірцем мужності і патріотичності. Анатолій УРБАНСЬКИЙ. Голова Одеської обласної ради Автор: -
|
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() 5–7 червня 2026 року Одеська національна наукова бібліотека запрошує на головну книжкову подію регіону – XXVI Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині».
Останні моніторинги:
00:00 07.05.2026 / Вечірня Одеса
00:00 07.05.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.016 |