![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Надійний дах – спортивному палацу
29.11.2017 / Газета: Одесские известия / № 89(5015) / Тираж: 18937
У спортивно-концертному комплексі «Одеський Палац спорту» триває ремонт, що проводиться коштом обласного бюджету. Саме зараз тут ремонтують купол демонстраційної зали, покриття якого займає понад 4 тисячі квадратних метрів. Строк служби нового покриття із сучасних матеріалів перевищує 40 років. – ПВХ-мембрана – унікальний матеріал. Довше, ніж він, не служить жоден з інших. Він прийшов на заміну стандартній рубероїдній покрівлі, термін експлуатації якої складав три-п’ять років. Мембрана на сто відсотків гідроізолююча та паропрозора. Отже, якщо у покрівельному «пирозі» є якісь залишки вологи, то влітку вони випаровуються. Монтувати це покриття дуже легко, воно всепогодне: якщо з рубероїдом ми закінчуємо працювати в середині осені, то з мембраною працюємо у сніг, дощ і мороз, – пояснив Олександр Рикун, директор Одеської регіональної покрівельної компанії. – Ремонт куполу демонстраційної зали проходить без зупинки роботи льодової арени та трьох спортзалів, що тут функціонують, – підкреслив директор Палацу спорту Ігор Волошин. Найближчим часом планується капремонт технічного карману для льодового комбайна з облаштуванням системи сніготанення, нагріву води (для заливання льоду) і фільтрації, демонтаж стелі з посиленням, фарбуванням та вогнетривкою обробкою ферм і містків. Одеська область чекає на значну субвенцію з держбюджету на придбання для Палацу спорту необхідного устаткування. Це було обіцяно Національним олімпійським комітетом України і Міністерством молоді та спорту України. Автор: -
|
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.
Останні моніторинги:
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015 |