ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



На медицину и образование денег прибавилось
28.12.2017 / Газета: Вечірня Одеса / № 144-145(10554-10555) / Тираж: 10407

Вскоре после состоявшейся 21 декабря сессии областного совета депутатов срочно созвали снова — требовалось внести изменения в бюджет-2017.

Как объяснила на внеочередной сессии директор департамента финансов ОГА Марина Зинченко, в промежутке между сессиями Кабинет Министров Украины значительно увеличил объем субвенции областному бюджету. В частности, 241,4 млн. грн., которые предназначены на развитие системы охраны здоровья в сельской местности. Распределение этих средств по конкретным объектам решено провести уже на очередной сессии в следующем году. В проекте решения предложено увеличить на 18,4 млн. грн. расходы на лечение больных хронической почечной недостаточностью методом гемодиализа.

В принятом на сессии решении отражено увеличение расходов на отрасль образования, в частности: более 60 млн. грн.— на нужды специальных школ-интернатов, 12,7 млн. грн. — на покупку школьных автобусов, 10,7 млн. грн. — на приобретение компьютера.

Автор: -

Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Книжкове свято на Одещині: ОННБ запрошує на XXVI Всеукраїнську виставку-форум
5–7 червня 2026 року Одеська національна наукова бібліотека запрошує на головну книжкову подію регіону – XXVI Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині».

Останні моніторинги:
00:00 07.05.2026 / Вечірня Одеса
00:00 07.05.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.018