ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Собрались в школу? Прививайтесь!
30.01.2018 / Газета: Вечірня Одеса / № 11(10566) / Тираж: 10407

Видимо, так, с учетом эпидемической обстановки, будет теперь звучать один из главных призывов к учебе.

С понедельника, 29 января, одесские школьники вернулись в классы. Такое решение приняла городская комиссия по техногенно-экологической безопасности и чрезвычайным ситуациям, отметив, что порядка 95% учащихся школ и воспитанников детсадов успешно прошли вакцинацию против кори. Медики сообщили о стабилизации эпидемиологической ситуации, отметив, что на сегодняшний день наблюдается тенденция к снижению уровня заболеваемости.

Комиссия уточнила, что в школы и детсады начиная с 29 января будут допускаться дети, в медицинской карте которых значится хотя бы одна прививка против кори. Медики напомнили, что вакцинацию против кори, в соответствии с календарем прививок, необходимо проходить в возрасте 12—15 месяцев и в 6 лет.

Родители отмечают, что списки детей, не имеющих прививок, в школах вывешены. Ребятам, оказавшимся из-за отсутствия прививки дома, придется учиться дистанционно. Специалисты советуют проводить вакцинацию, согласно календарю прививок, не только детям и подросткам, но и взрослым, особенно сотрудникам детских коллективов.

Автор: -

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні моніторинги:
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015