![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
За європейську чистоту
04.04.2018 / Газета: Одесские известия / № 26(5050) / Тираж: 18937
Влада міста спільно з комунальним підприємством «Місто-сервіс» запровадило експеримент по роздільному сортуванню побутових відходів. Відтепер пластикові пляшки, целофанові пакети, плівка, папір необхідно викидати у контейнери жовтого кольору, а інше сміття — у зелені. Спершу такі баки встановлюють у спальних районах Ананьєва. Якщо експеримент вдасться, то їх розмістять по всьому місту. — Відходи направлятимуться на місцеві підприємства, які займатимуться їх сортуванням та пакуванням. За планом пунктів прийому вторсировини буде три, щоб створити між ними здорову конкуренцію. Це дасть можливість зробити місто чистим і охайним, зменшиться екологічне навантаження на сміттєзвалище, яке згодом стане непотрібне, бо всі побутові відходи будуть перероблятись, як у цивілізованих країнах світу. А головне, нарешті навчимо нашу молодь любити, цінувати природу і місто в якому вона мешкає, — розповів Ананьївський міський голова Павло Маковецький. На роздільне сортування сміття з міського бюджету поки що виділено 100 тис. грн. Важливе значення у питанні роздільного сортування сміття має стати інформаційно-просвітницька робота, яка дасть змогу перелаштувати жителів міста на новий лад та навчити їх сортувати відходи. Тим паче, що в Ананьєві якісь вандали розбивають і палять пластикові сміттєві баки. Вартість одного становить 6500 грн. На сьогоднішній день знищено уже шість контейнерів. Автор: Юрій Федорчук
|
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.
Останні моніторинги:
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015 |