![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Погода випробовує на міцність?
25.07.2018 / Газета: Одесские известия / № 56(5080) / Тираж: 18937
Середина літа запам'ятається жителям Татарбунар сильними зливами і градом, коли вулиці міста стали нагадувати далеку Венецію або недалеке Вилкове. На місто випала вже друга за місяць злива, яка перетворила вулиці на повноводні ріки. Такими стали вулиці Князєва, Кожедуба, Клюшникова, Центральна, Папаніна, Лазаревська, Тура та інші всього через півгодини після початку дощу. До речі, жителі затоплюваних вулиць не сиділи, склавши руки, а намагалися самостійно прочищати дренажні канали. Додамо, що дорожня служба також виконувала цю роботу, але навіть розчищені канали не справлялися зі своїм завданням і тільки частково відводили воду. А ось 13 липня ситуація була складнішою — татарбунарців в того дня «радували» злива з градом. Півторагодинна злива знеструмила більшість районів міста. Зламані гілки дерев, град розміром з десятикопієчну монету, зірване вітром покриття дахів, відсутність електроенергії — такими були наслідки непогоди. Відзначимо, що такі прояви погоди показують, де і що службам міста необхідно доопрацювати або перевірити, як, наприклад, стан дренажних каналів або електромереж. Та й жителі Татарбунар побачили, з якими результатами вони пройшли іспит на міцність. А доки погода сприяє, є час підремонтувати та підготуватися до наступної перевірки. - Вже років 10-15 в нас не було таких опадів, — коментує міський голова Андрій Глущенко. – І на п’ятницю, 27 липня, синоптики знов прогнозують дощі. Додамо, що сайти погоди meteoprog.ua, gismeteo.ua та sinoptik.ua обіцяють короткочасні дощі або зливи до кінця тижня або навіть місяця. Автор: Тетяна Корнілова
|
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.
Останні моніторинги:
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.018 |