ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



НЕ ЗАБУДЬТЕ ОБ ИММУНОПРОФИЛАКТИКЕ
18.01.2019 / Газета: Порто-франко / № 1(1441) / Тираж: 22000

В городские лечебно-профилактические учреждения поступило 15 тысяч доз вакцины АДС-м для профилактики дифтерии и столбняка.

Этот препарат имеет преквалификацию Всемирной организации здравоохранения, гарантирующую соответствие стандартам качества, безопасности и эффективности.

Вакцина АДС-м распределена для использования в городских детских поликлиниках для вакцинации детей и Центрах первичной медико-санитарной помощи — для вакцинации взрослых.

Врачи напоминают, что вакцинация для детей и ревакцинация для взрослых (каждые 10 лет) — это единственный эффективный способ профилактики дифтерии и столбняка.

В Одессе достаточно вакцин для профилактики дифтерии, столбняка, коклюша, туберкулеза, гепатита В, полиомиелита, кори, паротита, краснухи. Вакцинация от данных болезней проводится бесплатно в прививочных кабинетах: для детей — в детских поликлиниках, для взрослых — в Центрах первичной медико-санитарной помощи.

Автор: -

Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні моніторинги:
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012