ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



ВДЯЧНІ ЗА ПАРТНЕРСЬКУ ДОПОМОГУ
28.02.2019 / Газета: Чорноморські новини / № 16(22035) / Тираж: 8525

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов зустрівся з послом США в Україні Марі Йованович. У форматі ділового ланчу сторони обговорили суспільно-політичну ситуацію, виборчий процес, а також співпрацю між двома країнами.

«Ми вдячні за всебічну підтримку, яку США надає Україні у боротьбі з російською агресією. На міжнародній арені, в оборонній чи енергетичних галузях — ми знаємо, що Україна може розраховувати на партнерську допомогу. Ми відчуваємо вашу підтримку в конкретних речах, і для нас це надзвичайно важливо», — наголосив Максим Степанов, зауваживши, що цьогоріч обсяг допомоги від США Україні збільшено майже до 700 мільйонів доларів.

Під час зустрічі сторони торкнулися питання реформ, які нині впроваджуються в Україні.

«Те, що ви робите зараз, важливо. І стосується це трансформації України в цілому. Тож ми хочемо підтримувати це й надалі», — заявила Марі Йованович.

Максим Степанов підкреслив, що присутність американських кораблів у Чорному морі та проведення спільних навчань є ознакою стабільності і безпеки в регіоні.

Автор: -

Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

На Одещині для лелек створили ще 64 безпечні домівки
До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.

Останні моніторинги:
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014