ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«Олимпиец» преобразят
21.03.2019 / Газета: Порто-франко / № 10(1450) / Тираж: 22000

В начале апреля должны быть полностью завершены кровельные работы в Одесской областной школе высшего спортивного мастерства «Олимпиец», где сейчас активно идёт капитальный ремонт.

Об этом сообщили в Одесском областном совете. Как отмечается в сообщении, в ходе XXII сессии совета депутаты приняли ряд кадровых назначений, в том числе утвердили решение «О назначении на должность директора коммунального учреждения «Одесская областная школа высшего спортивного мастерства «Олимпиец» Кравченко Андрея Николаевича». Новый директор рассказал о планах спортшколы, а также поведал и о продолжающемся ремонте, уточнив, что уже установлены системы кондиционирования и вентиляции, и ближе к концу марта состоится их пробный запуск. Все эти системы в будущем должны быть автоматизированы.

«Подрядчики пообещали в начале апреля полностью завершить кровельные работы, включая утепление. В настоящее время ведётся проектирование беговых дорожек под евростандарт — на одну дорожку будет больше.

Автор: timer-odessa.net

Пошук:
розширений

Игорь Коваль
Дискусійний клуб: Китай – нова наддержава? 🌏
У подкасті одеських полiтологiв «Дискусійний клуб Ігоря Коваля» говоримо про роль Китаю у світі та що це означає для України. Дивіться зараз!

Презентація довідника для журналістів «100 складних питань з міжнародного гуманітарного права та прості відповіді на них»
9 грудня 2025 року о 15:00 у відділі рідкісних видань та рукописів Одеської національної наукової бібліотеки з нагоди Міжнародного дня прав людини відбудеться презентація довідника для журналістів «100 складних питань з міжнародного гуманітарного права та прості відповіді на них» (Київ – Одеса : Фенікс, 2025) за участі автора, Тимура Короткого, кандидата юридичних наук, доцента, віце-президента Української асоціації міжнародного права, радника президента Товариства Червоного Хреста України з міжнародного гуманітарного права, провідного наукового співробітника Державної наукової установи «Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України».

Останні моніторинги:
00:00 04.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 04.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 04.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 04.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 04.12.2025 / Вечірня Одеса


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.012