![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
НОВЕ ЖИТТЯ ДЛЯ ВАШОГО СМІТТЯ
21.03.2019 / Газета: Чорноморські новини / № 21(22041) / Тираж: 8525
Засновник лабораторії «Дорогоцінний пластик» Євген Хлєбников презентував новий проект — студію Precious plastic Odessa. Інформацію про це він опублікував на своїй сторінці у Фейсбуці. У студії, яка розташована на вулиці Олександра Невського, 57, переробляють пластик і дарують життя новим предметам. За словами Євгена, вона створена не стільки для переробки цього матеріалу, скільки для його переосмислення. Це місце, де можна дізнатися все про пластик і теоретично та практично дослідити його можливості. Щотижня в студії проводять різні майстер-класи для дітей і дорослих. Під час занять відвідувачі майструють власні вироби. Вхід на перший майстер-клас коштував 200 гривень, або 5 кілограмів кришечок. Тут приймають чистий, сухий пластик. У пріоритеті — кришечки, тара від побутової хімії з маркуванням «2» або «HDPE». З них виготовляють підноси, миски, підставки, плафони, сумки, вази, картини, іграшки та багато іншого. Надалі планується виробництво дощовиків, бахил, скатертин і навіть скейтів. Кожен може купити виріб або отримати його як бонус, здавши певну кількість пластику. Скажімо, маленька іграшка-дзиґа з переробленої сировини коштує 40 гривень. «Цим проектом ми хочемо показати, що пластик — не сміття, а сировина, ресурс, придатний для переробки і створення нових речей та предметів. Унікальну продукцію, яку ми виробляємо з пластику, потім даруємо або продаємо», — розповів Євген Хлєбников. Ідея з переробки пластику в хлопця з’явилася ще в 2016-у. Тоді він уперше задумався, що за 10 років подорожей не бачив жодного не засміченого лісу. Через рік Євген почав виготовляти з пластику перші вироби, а тепер у нього вже з’явилися періодичні замовлення. Автор: Інна ЯКИМЕНКО
|
Пошук:
![]() Игорь Коваль
У подкасті одеських полiтологiв «Дискусійний клуб Ігоря Коваля» говоримо про роль Китаю у світі та що це означає для України.
Дивіться зараз!
![]() 9 грудня 2025 року о 15:00 у відділі рідкісних видань та рукописів Одеської національної наукової бібліотеки з нагоди Міжнародного дня прав людини відбудеться презентація довідника для журналістів «100 складних питань з міжнародного гуманітарного права та прості відповіді на них» (Київ – Одеса : Фенікс, 2025) за участі автора, Тимура Короткого, кандидата юридичних наук, доцента, віце-президента Української асоціації міжнародного права, радника президента Товариства Червоного Хреста України з міжнародного гуманітарного права, провідного наукового співробітника Державної наукової установи «Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України».
Останні моніторинги:
00:00 04.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 04.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 04.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 04.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 04.12.2025 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.017 |