ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



В одесском зоопарке нянчат новорожденного енота
08.08.2019 / Газета: Комсомольская правда / № s / Тираж: 9000

Крошка-енот уже с интересом изучает мир.

В Одесском зоопарке впервые показали новорожденного енота, который появился на свет в июле. В зверинце рассказывают, эти хищники рождаются слепыми, уязвимыми и совершенно не самостоятельными, поэтому все заботы о малыше в первое время ложатся на плечи мамы-енота.

«Открыл глаза малыш на десятый день жизни. Сейчас он уже подрос и с интересом осваивается в общем вольере. Имени детеныш еще не имеет. По сложившейся традиции, ему и другим новорожденным питомцам 2019 года имена придумают юные одесситы в сентябре, в рамках праздника «День малышей», — говорят в зоопарке.

Пока малыш питается маминым молоком, но когда подрастет, с удовольствием будет есть фрукты, ягоды, орехи, рыбу, раков.

Еноты ведут сумеречно-ночной образ жизни; дневные часы проводят в логове. Живут поодиночке, реже ‒ небольшими семейными группами (самки с детенышами). Вес енота может достигать до 9 кг, а его родина – Центральная и Северная Америка.

Автор: Мария СОЛОДОВНИК

Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Книжкове свято на Одещині: ОННБ запрошує на XXVI Всеукраїнську виставку-форум
5–7 червня 2026 року Одеська національна наукова бібліотека запрошує на головну книжкову подію регіону – XXVI Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині».

Останні моніторинги:
00:00 07.05.2026 / Вечірня Одеса
00:00 07.05.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.011