ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



З КОМПРОМІСАМИ, АЛЕ БЕЗ ОБ’ЄДНАННЯ
17.08.2019 / Газета: Чорноморські новини / № 63(22082) / Тираж: 8525

Напружену ситуацію довкола проведення двох «парадів» — народного і державного — організатори нарешті владнали. Осад залишився.

14 серпня на засіданні уряду затверджено план заходів щодо підготовки та відзначення 28-ї річниці Незалежності України. Сторони домовилися, що 24 серпня Хрещатиком пройдуть окремо дві урочисті ходи: офіційна і так звана «народна», анонсована активістами після відмови влади від проведення традиційного військового параду. Альтернативний Марш захисників України його організатори не погодилися об’єднувати з державними. І це мінус, адже українське суспільство не продемонструє єдності в надважливому для країни питанні сьогодення. З іншого боку, в результаті переговорів з Офісом Президента, організатори Маршу погодилися розпочати свою ходу не о 9-й ранку, як планувалося, а об 11-й, аби не створювати взаємних перешкод. І це плюс з точки зору громадського спокою та безпеки.

Отже, консенсусу досягнуто, та не полишає думка, що подібних розбіжностей взагалі не мало бути — у воюючій державі будь-які суспільні чвари і роз’єднання неприпустимі.

За офіційною програмою, ранок 24 серпня розпочнеться з ушанування пам’яті героїв, які віддали життя, захищаючи свободу та незалежність нашої держави.

Програма святкування Дня Незалежності України в Одесі — в наступному номері «ЧН».

Автор: -

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв і SET University відкрили стипендію на MBA-програму в UC Berkeley Haas
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.

«Для Одеси з любов’ю»: у музеї Блещунова відкриють виставку до 40-річчя музею
18 серпня о 16:00 в Одеському муніципальному музеї особистих колекцій імені О.В. Блещунова (вул. Польська, 19) відбудеться відкриття виставкового проєкту «Для Одеси з любов’ю». Подія приурочена до 40-річчя заснування першого і єдиного в Україні Музею особистих колекцій.

Останні моніторинги:
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013