ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



КЛЮЧОВЕ — БЮДЖЕТ ДЛЯ ЛЮДЕЙ
19.09.2019 / Газета: Чорноморські новини / № 71(22090) / Тираж: 8525

«Батьківщина» наполягає, щоб парламент цього тижня зосередився на підготовці основних показників бюджету на наступний рік.

Фракція подала цілий пакет рішень, які стосуються ключових параметрів державного кошторису та які дозволяють його правильно сформувати. Про це заявив заступник керівника фракції Сергій Соболєв на погоджувальній раді лідерів парламентських фракцій, комітетів і груп.

«Для «Батьківщини» ключове — робота над бюджетом на наступний рік. Ми неприємно здивовані тим, що до цього часу не маємо тексту цього законопроєкту. Нам лише обіцяють найближчими днями його передати. Поки ключових параметрів ми так і не побачили», — наголосив він.

За словами політика, наразі депутати отримали лише «якісь скупі інформаційні пакети зі ЗМІ, зокрема про рівень доходів, видатки бюджету, курсу долара щодо гривні». Але цього замало, наголосив Сергій Соболєв.

«Як можна ухвалювати бюджет без ціни на газ? Це і є ключовий параметр, який закладається в бюджеті для комунальних підприємств. Нема мінімального прожиткового рівня. Немає законопроєктів, які мають додатково наповнювати бюджет», — пояснив заступник лідера фракції.

Сергій Соболєв додав, що без визначення ключових параметрів ухвалювати бюджет економічно нераціонально.

«Наша пропозиція: робити все можливе, щоб після презентації бюджету, яка відбудеться у п’ятницю (і бажано текст отримати всім депутатам завчасно), щоб ми ключову увагу в парламенті приділили саме роботі над бюджетом», — підсумував представник «Батьківщини».

Автор: -

Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

29 березня Одеса втратила двох видатних артистів
29 березня померли відомі одеські артисти Володимир Комаров та Віллен Новак

Останні моніторинги:
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.017