ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Найкраще – створити екозону
23.10.2019 / Газета: Одесские известия / № 82(5205) / Тираж: 18937

Тваринний світ Кілійської об'єднаної територіальної громади став ще більш різноманітним – віднедавна він поповнився двома африканськими левами. Дане поповнення – подарунок мецената до Дня народження міста, який Кілія нещодавно відзначила. Тварини мають необхідні документи і можуть стати головним надбанням майбутнього міського зоопарку. Або не стануть. Тому що обладнаного для проживання левів місця в Кілії сьогодні немає. Голова Кілійської ОТГ Павло Бойченко бачить два варіанти рішень, пов'язаних з утриманням екзотичних тварин.

Перший варіант полягає в створенні в місті невеликої, але комфортної для тварин екозони, яка буде цікава жителям громади і стане привабливою для туристів, які приїжджають відпочивати на чорноморське узбережжя.

– Так, це витратно і досить складно з організаційної точки зору. Але при розумному підході цілком може бути виправданим. Подібні екозони є в деяких містах, зарекомендували вони себе з позитивного боку, – говорить П. Бойченко. Другий варіант – передати левенят іншому місту, в якому вже обладнаний зоопарк.

– Для тих, хто пропонує випустити левенят на волю, хочеться додати, що хижак, народжений в неволі, уже ніколи не зможе жити в природних для представників його роду умовах, – нагадує голова громади. І звертається до всіх жителів Кілійської ОТГ на своїй сторінці в Фейсбук:

– Якщо у вас є інші ідеї, як розпорядитися тваринами, прошу свої пропозиції писати в коментарях. При цьому розраховую на розумні думки.

Автор: Тетяна Корнілова

Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

29 березня Одеса втратила двох видатних артистів
29 березня померли відомі одеські артисти Володимир Комаров та Віллен Новак

Останні моніторинги:
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013