![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Три найважливіші завдання
14.12.2019 / Газета: Одесские известия / № 97(5220) / Тираж: 18937
Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань екології, природокористування, запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків, яке провів голова комісії Валентин Волканов. Відповідно до порядку денного, депутати розглянули ряд проектів рішень, наданих обласною державною адміністрацією, та листи управління обласної ради з майнових відносин щодо виділення коштів з обласного бюджету на протипожежні заходи на об’єктах комунальної власності. «З усіх розглянутих питань порядку денного я б виділив три основних. Перше – бюджет Одеської області на 2020 рік, адже це основний документ фінансування всіх програм Одеської області. Друге, з огляду на профіль нашої комісії, – це проект рішення «Одеської регіональної комплексної програми довкілля на 2020-2021 роки», тому що це дорожня карта по вирішенню екологічних питань Одеської області. До даної програми ми включили фінансування основних напрямів, які потрібні для поліпшення екологічної ситуації в Одеській області. Також депутати одностайно підтримали виділення коштів з облбюджету на протипожежні заходи в Одеському обласному медичному центрі психічного здоров’я – 12,8 млн грн та Одеському обласному онкологічному диспансері – 6 млн 678 тис грн», – підкреслив Валентин Волканов по завершенню засідання. Автор: -
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.
Останні моніторинги:
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.024 |