ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Мета – покращити пасажирські перевезення
14.12.2019 / Газета: Одесские известия / № 97(5220) / Тираж: 18937

Відбулося засідання постійної комісії з питань транспорту, зв’язку та морегосподарського комплексу під головуванням Романа Сеника.

Відповідно до порядку денного було розглянуто близько десятка важливих питань, вирішення яких має значно покращити розвиток інфраструктури громад області.

«Одне з важливих питань, яке сьогодні було розглянуто – звернення керівництва Авангардівської ОТГ щодо вирішення проблеми з пасажирськими перевезеннями, які не відповідають низці потреб мешканців. Зокрема, жителі багатоквартирних комплексів «7 НЕБО» та «ArtVille» вимушені здійснювати декілька пересадок, щоб дістатися до школи та дитячого садка об’єднаної громади. Комісія дала відповідні доручення, щоб врегулювати питання з перевезеннями та забезпечити людям можливість більш комфортно пересуватися територією Авангардівської громади та до міста Одеси. Це питання також було підтримано Профспілковою організацією автоперевізників», – підкреслив Роман Сеник.

Автор: -

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні моніторинги:
00:00 29.01.2026 / Вечірня Одеса
00:00 29.01.2026 / Вечірня Одеса
00:00 29.01.2026 / Вечірня Одеса
00:00 29.01.2026 / Вечірня Одеса
00:00 29.01.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.011