![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Відбулося засідання погоджувальної ради
04.03.2020 / Газета: Одесские известия / № 17(5241) / Тираж: 18937
В рамках підготовки до 32-ї сесії голова обласної ради Сергій Паращенко провів засідання погоджувальної ради за участі представників структурних підрозділів обласної державної адміністрації та обласної ради, які представляють проекти рішень, голів постійних комісій обласної ради, керівників депутатських груп і фракцій. На початку засідання Сергій Паращенко поінформував колег про порядок роботи погоджувальної ради, після чого депутати перейшли до обговорення проектів рішень, доопрацьованих та приведених у відповідність згідно висновків постійних комісій обласної ради. Так, до проекту порядку денного 32-ї сесії обласної ради були включенні питання, які стосуються діяльності обласної ради та її органів, затвердження або внесення змін до регіональних, комплексних і цільових програм, які реалізуються в Одеській області, низка майнових, соціальних, питань освіти та медицини, а також внесення змін до обласного бюджету на 2020 рік, депутатські запити і звернення. Автор: -
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні моніторинги:
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012 |