ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



ЗА НЕДОПАЛОК — ДО 2550 ГРИВЕНЬ ШТРАФУ
18.07.2020 / Газета: Чорноморські новини / № 56(22174) / Тираж: 8525

У новому законопроєкті, який підготував Комітет із питань екологічної політики та природокористування Верховної Ради, пропонується суттєво підвищити штрафи за викидання сміття та недопалків із вікон і дверей автобусів, маршрутних таксі, тролейбусів або трамваїв, а також за борт річкового чи маломірного судна.

З підписанням Угоди про асоціацію з ЄС Україна взяла на себе зобов’язання навести порядок на ринку відходів, що передбачає впровадження низки європейських стандартів поводження з ними. Йдеться, зокрема, про директиву, положення якої покладають на держави обов’язок впровадження ефективних, пропорційних та переконливих санкцій за порушення вимог поводження з відходами.

Досі ж такі дії, як викидання недопалків поза урну, у нас караються як порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, а відповідно — і штрафи копійчані.

А от відтепер викидання сміття та інших предметів із вікон та дверей вагонів поїздів, прохід по залізничних коліях у невстановлених місцях тягнутимуть за собою попередження або штраф у розмірі від 1700 до 2550 гривень. До цього часу покарання обмежувалося 34—170 гривнями, а найчастіше все обходилися попередженням.

Автор: -

Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні моніторинги:
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.017