ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



ШЛАГБАУМ ДЛЯ ГРАЛЬНОЇ МАФІЇ
01.08.2020 / Газета: Чорноморські новини / № 60(22178) / Тираж: 8525

Депутати місцевих органів влади мають зупинити гральну мафію, якій дав зелене світло президент, наголосила в ефірі телеканалу «112.Україна» голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

Вона закликала місцеві ради ухвалювати рішення про заборону грального бізнесу на їхніх територіях, зауваживши, що саме представники місцевого самоврядування можуть протистояти експериментам, які сьогодні влада ставить над країною.

Зокрема, Юлія Тимошенко навела успішний приклад Запорізької районної ради, де голова підписав ухвалене за ініціативою «Батьківщини» рішення про заборону грального бізнесу на території району.

«Сьогодні наш голова Запорізької партійної організації Владислав Куценко та вся його команда вийшли з ініціативою, й Запорізька районна рада, керуючись статтями закону про місцеве самоврядування, ухвалила рішення звільнити район від грального бізнесу. Таким чином місцевий орган самоврядування заборонив вести гральний бізнес на своїй території», — пояснила лідерка «Батьківщини».

Закон про місцеве самоврядування в Україні, запевнила Юлія Тимошенко, дає радам повноваження зупиняти нікчемні, аморальні та непрофесійні рішення центральної влади. Тому, закликала очільниця парламентської політсили, депутати місцевих рівнів на своїх територіях мають протистояти гральній мафії, діяльність якої намагається узаконити чинна влада.

«Я хочу зараз звернутися до всіх депутатів усіх місцевих органів влади: до депутатів об’єднаних територіальних громад, сіл, селищ, міськрад, обласних рад. Я закликаю: розпочніть на своїх сесіях ухвалювати рішення, що ваша територія вільна від грального бізнесу. Захистіть родини, які мешкають на території ваших населених пунктів, захистіть дітей і все наше майбутнє», — наголосила Юлія Тимошенко.

Автор: -

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв і SET University відкрили стипендію на MBA-програму в UC Berkeley Haas
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.

«Для Одеси з любов’ю»: у музеї Блещунова відкриють виставку до 40-річчя музею
18 серпня о 16:00 в Одеському муніципальному музеї особистих колекцій імені О.В. Блещунова (вул. Польська, 19) відбудеться відкриття виставкового проєкту «Для Одеси з любов’ю». Подія приурочена до 40-річчя заснування першого і єдиного в Україні Музею особистих колекцій.

Останні моніторинги:
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.011