ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
ЧАРІВНИЙ СВІТ ТВОРЧОСТІ Й КРАСИ
22.08.2020 / Газета: Чорноморські новини / № 65 (22183) / Тираж: 8525

Закарпаття — чудовий край, що вражає неймовірною красою Карпатських гір, річок, озер, водоспадів.

Щоліта, у липневі дні, селище Міжгір’я гостинно зустрічає юні таланти великої маліжанської родини. Діти майже з усього світу мають змогу приїхати сюди й продемонструвати свої досягнення в журналістиці, театральному мистецтві, поезії, прозі, малюнку, художньому фото, авторській пісні, етнографії та народних ремеслах, IT-технологіях.

Минулого літа я вперше відвідала цей чарівний край і взяла активну участь у міжнародному фестивалі юних талантів «Рекітське сузір’я— 2019». Мені випала честь виступити на великій сцені під час відкриття фестивалю, де я виконала свій улюблений танок. На серці залишилися приємні відчуття від того, що здобула призові місця у трьох номінаціях: «Поезія», «Художнє фото» і «Літературно-мистецька композиція».

Та найбільшу радість отримала від того, що я стала членом великої родини громадської організації «Міжнародна академія літератури і журналістики» (МАЛіЖ). У мене з’явилося безліч нових друзів, з якими так хотіла зустрітися, але, на превеликий жаль, нинішній фестиваль проводився дистанційно, бо ж усі на карантині.

Цього року я взяла участь у чотирьох номінаціях: «Поезія», «Художнє фото», «Хореографія», «Етнографія та народні ремесла», і в трьох, крім «Художнє фото», посіла треті місця. Я задоволена своїми результатами, але наступного року намагатимуся їх покращити.

З теплотою в серці пригадую чудове озеро Синевір, водоспад Шипіт, гостинність і щирість жителів Міжгір’я та маю в Бога надію знову відвідати Срібне Закарпаття, щоб узяти участь у фестивалі «Рекітське сузір’я—2021».

Таїсія ЯРОШЕНКО,

вихованка літературного гуртка «Водограй» Теплодарського міського будинку дитячої та юнацької творчості, член ГО «МАЛіЖ».

Автор: -
Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
ЦВЕТ ПОБЕДЫ — ЖЕЛТЫЙ
На президентских выборах в Молдове побеждает проевропейский кандидат.

Національний День дівчат у технологіях вперше відбувся онлайн: віртуальні екскурсії до провідних STEM-компаній
CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” і UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення у рамках ініціативи #ДівчатаSTEM провели Національний День дівчат завдяки фінансовій підтримці уряду Швеції. Партнером заходу виступило Міністерство цифрової трансформації України.

Последние мониторинги:
00:00 25.11.2020 / Вести
00:00 24.11.2020 / Вести
00:00 24.11.2020 / Вечерняя Одесса
00:00 24.11.2020 / Вечерняя Одесса
00:00 24.11.2020 / Вечерняя Одесса


© 2005—2020 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2020 S&A design team / 0.042