ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
ЧЕРЕЗ ХАДЖИБЕЙ — БЕЗ ЗАТОРІВ
27.08.2020 / Газета: Чорноморські новини / № 66(22184) / Тираж: 8525

23 серпня о четвертій ранку були завершені ремонтні роботи на правому проїзді мосту через Хаджибейський лиман, розташованому на дорозі М-05 Київ — Одеса, а відтак відкритий рух трьома впорядкованими смугами.

— Рух відремонтованими смугами мосту відкрито з випередженням графіка, — розповів голова Одеської ОДА Максим Куций. — Вдячний будівельникам за швидкий темп! Після свят вони перейдуть до ремонту лівої сторони мосту. Наразі там уже розпочали роботи з розширення проїзду. Як відомо, міст через Хаджибейський лиман був довгобудом, на якому давно поставили хрест. Перші роботи розпочали ще наприкінці 2000-х, але майже одразу заморозили й довгі роки тут не було жодного будівельника. Роботи відновилися лише у 2019-у, а активна фаза капітального ремонту розпочалася цьогоріч, коли об’єкт потрапив до переліку президентської програми «Велике будівництво».

На правій стороні мосту покладене асфальтобетонне покриття у нижньому та верхньому шарах. Капітальний ремонт передбачає розширення його проїжджої частини. До початку ремонту тут були відкриті три смуги, а під час робіт — лише дві. Це створювало значні ускладнення для відпочивальників, адже дорога М-05 звужувалася на мості. Зараз для проїзду відкриті п’ять смуг руху — три впорядковані та дві, які планується почати ремонтувати після свят.

— Вдячний підрядникам за цілодобову роботу, — зазначив керівник Служби автомобільних доріг в Одеській області Дмитро Рибалка. — Відкриття руху трьома відремонтованими смугами — важливий та радісний етап, далі — капітальний ремонт лівого проїзду. Це завершить довгу історію відомої одеської «недобудови» і забезпечить належний проїзд трасою міжнародного значення.

Слід зауважити, що капітальним ремонтом передбачене встановлення сепараторів для очищення дощових та талих стічних вод, і це вже зроблено з облаштованого боку мосту. Очисні споруди дозволять наді-йно й економно вирішити екологічну проблему — уникнути забруднення Хаджибейського лиману стічними водами, що містять шкідливі речовини та нафтопродукти, небезпечні як для довкілля, так і для здоров’я людей.

Повністю завершити ремонт мосту через Хаджибей планують навесні 2021 року.

Автор: -
Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
ЦВЕТ ПОБЕДЫ — ЖЕЛТЫЙ
На президентских выборах в Молдове побеждает проевропейский кандидат.

Національний День дівчат у технологіях вперше відбувся онлайн: віртуальні екскурсії до провідних STEM-компаній
CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” і UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення у рамках ініціативи #ДівчатаSTEM провели Національний День дівчат завдяки фінансовій підтримці уряду Швеції. Партнером заходу виступило Міністерство цифрової трансформації України.

Последние мониторинги:
00:00 25.11.2020 / Вести
00:00 24.11.2020 / Вести
00:00 24.11.2020 / Вечерняя Одесса
00:00 24.11.2020 / Вечерняя Одесса
00:00 24.11.2020 / Вечерняя Одесса


© 2005—2020 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2020 S&A design team / 0.067