ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
НЕ ПОСТУПАТИСЯ СУВЕРЕНІТЕТОМ
29.08.2020 / Газета: Чорноморські новини / № 67(22185) / Тираж: 8525

Ратифікація кабального кредитного меморандуму — це зрада національних інтересів, — вважає народний депутат від «Батьківщини» Сергій Власенко.

Українська незалежність — це добробут українських громадян, гідний рівень життя, приїзд українців звідусіль, життя тут і праця на благо України, але жоден законопроєкт, винесений на порядок денний позачергового засідання парламенту, з цими питаннями не пов’язаний, наголосив політик під час виступу у Верховній Раді.

За його словами, замість порядку денного щодо розв’язання нагальних проблем в Україні, депутатам пропонують «порядок денний здачі незалежності України». Зокрема, зауважив Сергій Власенко, на розгляд парламенту виноситься законопроєкт №0063 щодо ратифікації меморандуму й кредитної угоди.

«Цим законопроєктом нам сьогодні пропонують втручатися в абсолютно внутрішні справи України. Зокрема, від нас вимагають, щоб ми віддали іноземцям десять наших основних державних підприємств, а також платили непомірну заробітну плату так званим незалежним членам наглядових рад цих підприємств. Натомість українські громадяни ледь-ледь отримують достатню кількість коштів, щоб виживати», — обурився народний депутат.

Крім того, Сергій Власенко зазначив, що законопроєктом, з-поміж іншого, вимагається всупереч рішенню Конституційного Суду передати контроль над Вищою радою правосуддя, а відтак над судовою системою, в руки міжнародних спекулятивних кіл.

«Від Української держави хочуть забрати будь-який вплив на участь у міжнародних закупівлях медикаментів, тоді як у нас іде пандемія коронавірусу. Від нас вимагають втручання у судову гілку влади. Від нас вимагають відрізати шматки українського суверенітету та передавати їх на користь третіх осіб. За цей законопроєкт не можна голосувати», — наголосив Сергій Власенко.

Політик переконаний: за винесений документ голосувати неприпустимо, адже він категорично суперечить національним інтересам. «Цей законопроєкт — це поділ на тих, хто за справжню незалежну та соборну Україну, і тих, хто віддаватиме країну на поталу міжнародним спекулянтам. Ті, хто за цей документ проголосує, — зрадники України», — резюмував Сергій Власенко.

Автор: -
Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
ЦВЕТ ПОБЕДЫ — ЖЕЛТЫЙ
На президентских выборах в Молдове побеждает проевропейский кандидат.

«Відгомін лихоліття: нестихаючий біль голодоморів»
До Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні

Последние мониторинги:
00:00 26.11.2020 / Вечерняя Одесса
00:00 26.11.2020 / Вечерняя Одесса
00:00 26.11.2020 / Вечерняя Одесса
00:00 26.11.2020 / Вечерняя Одесса
00:00 26.11.2020 / Вечерняя Одесса


© 2005—2020 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2020 S&A design team / 0.048