ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



COVID-19 пробрался в два суда Одессы
14.09.2020 / Газета: Сегодня / № s / Тираж: 76109

В помещениях судов проводят усиленную дезинфекцию

В двух судах Одессы выявили случаи инфицирования COVID-19. Так, опасную болезнь подтвердили у сотрудника Малиновского районного суда. Сейчас в здании проходит дезинфекция, чтобы суд продолжил работать в обычном режиме.

«Для обеспечения безопасности посетителей и работников суда от распространения болезни и массового распространения вирусной инфекции, просим воздержаться от участия в судебных заседаниях, если слушания не предусматривают вашей обязательного присутствия», – добавили в пресс-службе суда.

Отметим, кто конкретно заболел не уточняется. Также в учреждении просят придерживаться масочного режима в помещениях суда.

Кроме того, COVID-19 подтвердили у сотрудника Окружного административного суда Одессы. Сейчас там устанавливают список контактных лиц заболевшего сотрудника и проводят усиленную дезинфекцию помещений суда.

В связи с этим 14 и 15 сентября заседания будут проводится без присутствия сторон. В окружном админсуде просят минимизировать визиты в суд и не приходит без крайней необходимости.

Автор: Мария Дмитренко

Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні моніторинги:
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 18.06.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.016