![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Локдаун в Украине: как будут работать школы и детсады в Одессе
01.12.2020 / Газета: Сегодня / № s / Тираж: 76109
Дети уходят на каникулы с 24 декабря В крупных городах уже сообщили, как поступят в случае введения локдауна. В частности, в Одессе уточнили, что запланировали начало каникул в школах в районе тех дат, которые ранее нам озвучил источник в Кабмине. Об этом рассказала сайту «Сегодня» директор департамента образования и науки горсовета Одессы Елена Буйневич «Если новые меры вводятся с 23 декабря, то у нас каникулы – с 24 числа, а закончатся во время второй недели января. Что касается работы садиков, то все зависит от условий локдауна, который введет Кабмин. Если будет принято решение, что они будут работать, то они будут работать», – заявила Буйневич. Также она добавила, что в городе на карантин закрыли всего 11 групп в детских садах. Это очень мало – менее одного процента. Напомним, ранее мы писали, что в Одессе с 1 декабря ученики 5-11 классов перейдут на дистанционное обучение. Кроме того, сообщалось, что мест для пациентов в больницах Одессы и области катастрофически не хватает. Последние свободные койки могут занять очень быстро. Автор: Игорь Серов, Татьяна Очеретяная
|
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні моніторинги:
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012 |