![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Рік обмежень і невизначеності, який змусив міняти стратегію існування і розвитку
30.12.2020 / Газета: Вечірня Одеса / № 142-143(10989-10990) / Тираж: 10407
Сергій Горіщак, головний лікар КНП «Дитяча міська поліклініка № 6»: — Можу з упевненістю сказати, що це також рік Можливостей! Саме в умовах обмеження з’явилося те, що планували, про що думали, мріяли, а тут бац — реалізували! Маленькі приклади — 5-хвилинки з співробітниками онлайн, телемедицина (дистанційні онлайн-консультації), впровадження раніше планованих маршрутів пацієнтів з урахуванням інфекційної безпеки. Звичайно, і задумані раніше проекти практично всі реалізовані — система сонячних колекторів для забезпечення гарячою водою та опаленням протягом року, створений і успішно функціонує контакт-центр — важлива сервісна складова нашої клініки, поліпшена система доступності для маломобільних груп населення (згідно з усіма ДБН і стандартами), закладена капсула часу в 2050 рік зі зверненням до нащадків, також була здобута перемога і скоро будуть реалізовані два проекти в рамках Громадського бюджету. І це далеко не все, що вдалося зробити! Основна робота так само має развиток — введення нових медичних спеціальностей, залучення прекрасних фахівців, проведення тренінгів для співробітників і батьків, всеукраїнських конференцій. Все це як частина безперервного навчання. Невідомість і невизначеність 2020 року сприяла виникненню нових напрямків розвитку! В останні дні року, що минає, кожен з нас живе надією залишити все погане в цьому році. Пандемію COVID і статистику по хворих, карантин і неможливість зустрічей, спілкування та подорожей. У всіх нас в ці дні багато роботи, і вона дуже небезпечна. Зараз лікар — надія кожної людини у будь-якому куточку земної кулі. Але незважаючи ні на що, ми віримо, що все буде добре. Сьогодні хочеться побажати медикам в 2021 році насамперед здоров’я. Здоров’я вам і вашим родинам. Можливості спокійно зустрітися з друзями. Або здійснити захоплюючу подорож. І щоб лікарська професія була шанована поза всіляких епідемій, а просто за ваш щоденний труд. Автор: -
|
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні моніторинги:
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.025 |