ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



СИДЬМА СИДІТИ — ПОМАЛУ ТЛІТИ
06.01.2021 / Газета: Чорноморські новини / № 1(22220) / Тираж: 8525

Якби населення планети було фізично активнішим, то можна було б запобігти до 5 мільйонів смертей на рік.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, кожен четвертий дорослий землянин не відповідає загальноприйнятим нормам щодо рівня фізичної активності. І ще більше непокоїть те, що недостатньо фізично активними є понад 80% підлітків.

У ВООЗ наголошують, що у недостатньо активних людей ризик смерті збільшується на 20—30%, і нагадують, що фізична активність приносить значну користь здоров’ю та сприяє запобіганню й боротьбі з неінфекційними захворюваннями, такими як серцево-судинні недуги, рак та діабет. А ще зменшує симптоми депресії й тривоги і покращує процес мислення і навчання.

Автор: -

Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні моніторинги:
00:00 18.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 18.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 18.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 18.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 18.06.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014